Kategorie

Přidat: Vodíku energii průmyslové inkubační základny, místnost 409, Standard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Erika District, provincii Jiangsu Zhenjiang City, Čína

PSČ: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Cementu

Kategorie produktu: Hlavní produkty naší společnosti jsou portlandského cementového slínku a prvotřídní cement. Hlavní obecné cementy, které vyráběné naší firmou jsou portlandský cement, obyčejné portland

Detailed description

Kategorie produktu:
Hlavní produkty naší společnosti jsou portlandského cementového slínku a prvotřídní cement. Hlavní obecné cementy, které vyráběné naší firmou jsou portlandský cement, běžné portlandského cementu a portland struskový cement. Jsou rozděleny do tří stupňů: P.O52.5、P.O42.5、P.C32.5.

Rozsah aplikace:
P.O 52.5 může provádět vysoce kvalitní, super high-grade konkrétní a velké rozpětí nosníků a tak dále.
P.O 42,5 lze použít v různých stavebních projektech, jako jsou mosty, mola, silnic, výškové budovy, obecné průmyslové a občanské stavby. Může to udělat různé stupně konkrétní od C30 do C80.
Pindur 32,5 lze použít především v hmotnosti betonu, různé underground a podvodní konkrétních projektů, vysoká prodyšnost odpor a vysokoteplotní odolnost engineering, obecné průmyslové a občanské stavby.

Aplikační Poznámka:
Naše cementy mají mnoho vlastností, například celé řady, vysoké pevnosti v rané fázi, skromný nastavení času, stabilní kvality a přizpůsobivé s příměsí a tak dále. Ujistěte se, že charakteristiky našeho cementy lze udělit plnou hru, věnujte pozornost na následující položky, pokud

využití:
1, Věnujte prosím pozornost ke správě úložiště a vlhkosti. Prosím, přijmout ochranná opatření na dopravu a skladování. Když na náklaďák, načítání v deštivý den, prosím kryt s plachtou v čase. Cementy by se měly skladovat v suchých podmínkách, aby se zabránilo hrudkovitosti po absorpci vlhkosti. Při použití, prosím, podle obecných zásad FIFO (první do, první ven). Doba skladování by nemělo být příliš dlouhé a vlhkosti a vliv na jakost produktů a výkon. Zatím prosím Nezaměňte cementy s organických látek, jako cukr a chemická hnojiva, aby se zabránilo nežádoucí účinky.
2, proveďte není smíšené využití. Pro různé odrůdy a sílu třídy cementů mají rozdíly v kvalitě a výkonu. Musí být nahromaděn samostatně a použít samostatně. Různé druhy a různé druhy cementů stejného výrobce nelze směšovat použité. Stejné odrůdy a stejné kvality cementů různých výrobců nelze směšovat použité.
3, prosím zvolte odrůdy a třídy pevnosti cementů rozumně. Používáte-li výrobky z cementu, prosím dle stavební místo a konstrukční požadavky třídy pevnosti betonu rozumně vybrat odrůdy a sílu stupeň cementy. Prosím nepoužívejte vysokopevnostní třídy cementu nízkých stupňů betonu nebo nízké pevnosti cementu vyrobit vysoce kvalitní beton a dělat nesprávné dávkování cementy v betonu vést k nežádoucí účinky, jako jsou chudé zpracovatelnost betonu, vysoké propad ztráty a tak dále. Neekonomické důsledky bude mít v konkrétní výrobní náklady ve stejnou dobu.
4, Dodržujte prosím směs testu. Pro odlišné požadavky různých projektů, struktury a postojů, použijete-li naši cementy, prosím musí míchat část testu předem zjistit nejlepší poměr směsi. Když novou řadu příměsí nebo dávkování příměsí se změní, prosím musí mix část testu předem a pokuste se zvolit příměsí s dobrou přizpůsobivost. Je-li některé ukazatele nebo představení našeho cementy bude upravena, informujeme vás udělat test směs včas zajistit, že konkrétní kvalita je stabilní a kvalifikovaní.
5, přiložte prosím význam specifikace stavební a údržbové práce. Přísné kontroly kvality konkrétních příměsí, prosím, jako je například písek, kameny, voda a tak dále. Voda by neměla obsahovat organické látky. Bahno obsah v písku a kamenů by měla být nízká. Nedoporučují se vysoká obsahující síru, obsahující alkalické pískem a kameny. Betonové směsi poměru by měly být navrženy podle specifikace výstavby. Beton by měl být smíšené rovnoměrně. Tato směs cementu by neměla být příliš velká. Betonu Vibrační by mělo být skromný, aby se zabránilo úniku Malty. Prosím, kontinuální betonování se vyhnout nerovnoměrné rozložení, segregace a krvácení z cementu a klesá pevnost cementu. Prosím kontrolovat teplotu příměsí, při míchání betonu vysoké nebo nízké teploty počasí, aby se zabránilo příliš rychle nebo příliš pomalu nastavení času betonu. Prosím, zalévání, krytí a udržet vlhké v čas, kdy ztratil plasticity litého betonu, aby konkrétní postihy kvůli příliš suché. Prosím není voda příliš brzy a příliš mnoho vyhnout nízko lepení a nízkou pevnost povrchu betonu a zabránit oprašování a loupání.

Kvalita produktů
Naše výrobky z cementu jsou všechny přijaté nový systém technologie suchého procesu, systém on-line kontroly jakosti a prostředky a vybavený s dokonalou cementové zkušebních zařízení, jako například pokročilé X fluorescenční analyzátor. Naše továrna má certifikáty systému řízení jakosti ISO9001, systému environmentálního managementu ISO 14001 a GB/T28001 zdraví a systému řízení bezpečnosti. Jsme striktně implementovat řízení kvality a kontroly souladu s požadavky systému kvality a zajistit, aby naše cementu kvalita potřebám různých trhů a zákazníků.
Cement, který vyrábí naše společnost má následující vynikající

funkce v konstrukci:
1, kvalita produktů je stabilní, kolísání kvality je malá a bohaté pevnost cementu je vysoká.
2, zpracovatelnost a příměsí přizpůsobivost betonové směsi, které naši cementu jsou dobré.
3, barva naší cementu je dlouhodobě stabilní a může být široce používán v povrchu prosté budovy.
4, krvácející míra betonu, které naši cementu je nízká.
5, zmrazení odolnost a odolnost proti oděru jsou dobré.
6, stabilita objemu betonu, které naši cementu je dobrá. Konkrétní smršťování a dotvarování v podstatě tendenci zůstatek v jedné konkrétní věk. To bylo dosaženo úrovně předních domácích i mezinárodních.
7, propad ztráta betonu, které naši cementu je málo. To může splnit požadavky betonárny rostlina, která potřebuje meziměstské dopravy.

Pre-prodej-servis
Aktivně nabízíme že související informace o společnosti, pfiípravku, lodní a urovnání zpracovávají a uvádějí statistiky. A my výzkum a pochopit požadavek projektu výstavby a pozvat vás na naši firmu vést terénního výzkumu. Pokud budete potřebovat, nabídneme vám vzorky produktů poskytovat své nákupní rozhodnutí s odkazem.

V prodej-servis
Naše společnost vytvoří prodejní služby týmu, který se skládá z prodeje, skladování a kontroly kvality oddělení technického personálu. Během vašeho procesu nákupu a používání našich cementy, budeme dělat v době následující: 1, poskytneme vám odborné poradenství a na místě technických pokynů. Náš technický personál oddělení kontroly jakosti 2, použije naši technologickou úroveň a síly úzce sledovat stav, že analýzou cementu make konkrétní a poskytovat technickou podporu v čase.

Poprodejní služby
Nabízíme Cement záruky a prodejní faktury včas. Budeme sledovat využití cementu a shromažďovat vaše názory našich výrobků, dodávky a služby a včas a účinně řešit nejrůznější problémy. Jsme vždy dokončit, co jsme start a léčit všichni Franku. Udržujeme citový vztah dobrých zákazníků a péče o naši image značky.
Hlavní projekt případ


Nanjing Metro


Zhenjiang rehabilitace nemocnice


Šanghaj Nanjing vysokorychlostní železnice


Zhenjiang International Hotel

Obrázky produktů

52,5 třída

42.5grade

32.5gradeHot Tags: cementu, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nízká cena, nejlepší, produkty
Související produkty
Feedback