Kategorie

Přidat: Vodíku energii průmyslové inkubační základny, místnost 409, Standard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Erika District, provincii Jiangsu Zhenjiang City, Čína

PSČ: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Hydraulické pásové rypadlo CDM6365H

Hydraulické pásové rypadlo CDM6365H

Stavební stroje CDM6365H rysy: CDM6365H nabízí širokou nabídku pracovních zařízení kombinace a různé pracovní prostředí se flexibilně přizpůsobí. Standardní pracovní zařízení: akce agilní, stro

Detailed description

Stavební stroje CDM6365H rysy:

CDM6365H nabízí širokou nabídku pracovních zařízení kombinace a různé pracovní prostředí se flexibilně přizpůsobí.
Standardní pracovní zařízení: akce agilní kopání silné síly. To je široce používán v dolování, výstavby silnic, národní obrany stavba, výstavba, hydropowerengineering atd.
Zkrácené typ pracovní zařízení: Super velký kbelík kapacitu. Completingefficiencyof načítání úloh a výkopy sypkých materiálů.
Prodloužený typ pracovní zařízení: maximální kopání poloměr je více než 20 metrů. Dlouhé vzdálenosti a hloubky pracovního prostoru, aby hloubení kanálů a čištění snadno. Široce používané ve vodě projektu.

Cummins 6C8.3
Původní Cummins vysokého výkonu, vysoký točivý moment a turbo nabíjení 6válec přímý vstřik engine6-válec 4taktní přímý vstřik turbokompresorem motor zaručuje vysokou spolehlivost a životnost. Chlazení vzduchem obvinění vzduch vzduch mimo klimatizačního systému nad stlačený vzduch může výrazně zvýšit obsah kyslíku při spalování. Vstřikování paliva centrum pod vysoký Vstřikovací tlak umožňuje rovnoměrné rozprašování paliva, zaručuje normální spalování a snižuje emise výfukových plynů. Přijímá velké tlumiče a nové chladicí ventilátor eliminovat hluk motoru.

Systém filtrování
Vysoká účinnost duální prvek vzduchový filtr zajišťuje kvalitní sání motoru. Kromě toho předfiltr vzduchu typ olejové lázni může provádět hrubou filtraci přes přívod vzduchu pro provoz za vysokých prach koncentrace pracovních podmínek a prodloužit interval údržby vzduchový filtr. Odlučovač oleje a vody a dvě etapy-palivový filtr filtruje palivo mnohokrát zajistit kvalitu paliva do motoru.

Chladicí systém
Paralelní radiátor usnadňuje chladicí efekt lepší a služby.

Údržba a servis
Snadná údržba přímého vstřikování motoru snižuje náklady na údržbu. Globální servis motoru umožňuje sdílení globálních zdrojů. To bude zvýšení efektivity služeb, zmírnit obavy zákazníků a zajistí návštěvnost rypadlo.

Specialista řízení motoru
Otáčky motoru umožňuje 10 nastavitelné zařízení přes potenciometr škrticí klapky a dosahuje přesné řízení nad otáčky motoru prostřednictvím ovládání akcelerátoru do DC servo motor. Motor umožňuje volnoběhu/zrychlení funkce auto ke snížení spotřeby paliva. Má funkci dotykové moc vylepšení, dokáže zpracovat vysokou odolnost pracovní podmínky s lehkostí.

Režim ovládání
Přijímá rozvinutý svět pozitivní toku řízení systému aby elektronický řídicí systém, hydraulický systém a motor vždy ve stavu optimální konfiguraci porovnáním přiměřené síly. Automatické přizpůsobení rozložení moci a hydraulický systém může nejen šetřit energii a snížit náklady, ale také výrazně zlepšit pracovní výkonnost.

Funkce
Tento stroj je vybaven funkcí rovné cestování, boom/paže soutok, boom/paže hospodářství, swing, swing anti reverzní a priorit regenerace rukou válce. Každý okruh bez zásahů během složené akce. Kopání, paže a kýbl stejně jako zvedání a houpání boom ve stejnou dobu během provozu; během cestování jsou nezávislé operace levého a pravého motorů.

Pomocný hydraulický ventil
Hlavní ventil je vybaven řadou úsporného ventily k usnadnění instalace dalšího příslušenství, jako je lámání kladivo.

Systém filtrování
Hydraulický okruh je vybaven vysoce kvalitní hydraulické oleje filtrem, který může prodloužit životnost hydraulických prvků.

Rozložení komponent
Zvláštní konstrukce hydraulický systém a umístění komponenty mohou zvýšit účinnost systému stroje. Nádrž hydraulického oleje, hlavní čerpadlo a hlavní ventil jsou uspořádány úzce zkrátit spojovací čáry a následně snížit tření a tlak pokles linky. Chladič je uspořádán po pravé straně za kabinou účinně snížit hluk, horkého vzduchu a výfukových přijatých provozovatelem.

Pilotní systém
Pilotní čerpadlo je nezávislý na hlavní čerpadlo a dodávky ropy do pilotní systém, který zaručují stabilní a nezávislý pilotní řízení a usnadňuje údržbu.

Monitor
Víceúčelová oprávněný barevný monitor umožňuje v reálném čase sledování a zobrazení stroj státu, otáčky motoru, teploty chladicí kapaliny, oleje tlaku a paliva úrovni atd.

Režim řízení spotřeby
3 energie, kterou v lze přepínat režimy heavy-duty moc režim (H), úspora energie (S režim) a lehká moc (L režim) se snižují ztráty energie. Kombinace 3 režimy lze snížit spotřebu paliva a lépe splnit různé pracovní podmínky.

Chyba automatického varování
To umožňuje že zobrazení výstražných sdělení auto diagnóza poruchy a zprávu uložit až 99.000 kousky přibližně usnadnit chybu volání a šetření během údržby zařízení. Existují 3 úrovně zobrazení výstražných sdělení podle závažnosti poruchy.

Přehřátí motoru Auto ochrana
Ochrana proti přehřátí bude aktivní, je-li teplota chladicí kapaliny překročí 102℃. Pak motor nebude ani vzplanutí, zatímco v systému se sníží otáčky motoru. Pokud je teplota chladicí kapaliny příliš vysoká, operátor by měl vypnout počítač podle potřeby a zjistit příčiny poruchy.

Nedostatku oleje tlak ochrana
Když tlak pod standardní hodnotu oleje, bude uzavřen tlakový spínač oleje, text varování se zobrazí pro 3 s a pak motor zpomalí na nízké volnoběžné otáčky. V takovém případě by měl operátor vypnout počítač, jak je potřebné k ochraně počítače.

Údržba Auto připomenout
Monitor bude se pravidelně zobrazovat operátor výměny motorového oleje, mastnoty a filtrační prvek v nastaveném intervalu pro podporu rutinního provozu.

Hlavní rámec
Rozumné uspořádání robustní hlavní rám optimalizuje využití oceli.

Podvozek
Ve tvaru X podvozek s těžká užitková políčko struktura se podrobí opakované konečných prvků analytické výpočty a posilují celkovou tuhost, pevnost a torzní odolnost. Podvozek je svařen z desky konstrukční oceli nízkolegované s celého procesu kontroly kvality. Kritická svary jsou plně předmětem zjišťování chyb a zátěžových testů k zajištění jakosti produktů.

Stopa
Jsou žebra a pásová kolébky uprostřed trati odkazy. Pomocí m typ těsnění k zajištění mazací účinek pin roll a kód pin Bushe. Prodloužení trati pracovního života efektivně.

Cestovní zařízení
Pohonná jednotka využívá importované motory vysoké kvality a hnacího kola přijímá vysokofrekvenční ohřev celkové zpevnění proces umožňující vynikající otěruvzdorností externí zařízení RIM.

Lenoch polštář
Lenoch polštář s vysoce kvalitní těsnící prvky účinně zaručit vysokotlaké těsnění uvnitř bloku válců; prameny jsou podrobeny zvláštnímu tepelnému zpracování umožňuje vynikající únavové pevnosti.

CAB Shock absorpční systém
Taxi skořápka je nainstalován do platformy prostřednictvím tlumicí materiály sestávající z Silikonový olej a gumy ke zmírnění vibrací, snížit hluk a zaručují komfort obsluhy. Kabiny vnější Struktura
Střecha a obě strany kabiny posiluje ocelových trubek ke zvýšení únavové pevnosti a tlumící schopnosti. Padající ochranná konstrukce objektu je přišroubovaná k přední kabiny přímo do odstranila a následně umožní stroj přizpůsobit pracovní podmínky a plnit zadané bezpečnostní požadavky.

Systém Windows
Sklo je držela na kabiny přímo bez rámečku zvětšení zorného pole. Windows umožňují zdarma úprava na otevřít nebo zavřít přední a horní části okna a sklo; Kromě toho přední sklo lze nastavit na střechu nad operátoru.

Přední utěrka
Stěrač před kabinou pilíř zvětší zorné pole provozovatele; To umožňuje nepřerušovaný i přerušovaný provoz režimy.

Bezpečné a komfortní kabina
Levý/pravý pilíř typ zesílené cab v souladu s 15012117-2: 2008 a volitelnou kabinou HEJSKOVÉ odpovídá 15010262:1998 k zajištění bezpečnosti obsluhy. 2.7m3 kabiny prostor je operace rypadlo pohodlné. Rozumné uspořádání ovládacích prvků uvnitř kabiny umožňuje snadnou obsluhu.

Vybavení standardní kabinou
V kabině uvnitř zahrnuje zapalovače, popelníku, držák, kabát hák, kumbál a skladování nosiče, které zvyšují komfort obsluhy.

/ C systém
Vysoký výkon a zdravý/c umožňuje cirkulaci vzduchu. Stručné ovládací panel a snadný tisk klíčové operace; Multi-směr A/C výstupu vzduchu umožňující rychlé regulace kabiny vnitřní teploty a rychlé rozmrazování. Režim auto diagnostika poruchy usnadňuje údržbu klimatizací.

Luxusní sídlo
Komfortní odpružení typu sedadla je vybaven hydraulický tlumič; širokého opěradla sedadla umožňuje podporu pasu a křivka profilu umožňuje pohodlné jízdě; Dvojitá skluzavka trati vícecestného vícekrokové nařízení umožňuje různé operátory najít nejlepší postoj; široký pedál prostor umožňuje zdarma tělesná strečink a zbavuje provozovatele od únavy operaci dlouho.
Bezpečnostní zámek pákový ovladač
Bezpečnostní zámek joysticku se nachází na vnější levé loketní box v kabině. Řízení stroje je aktivní pouze v případě, že joystick je na pozice, které mohou zabránit nesprávné operace v efektivním způsobem.

Ovládací páka
Rozumný návrh páku uloží pracovní úsilí, že princip páky; Ergonomický design umožňuje udržovat přirozené držení zápěstí a paže. Mírný pákový tahu zbavuje stupeň únavy a zajišťuje přesné řízení.

Přepínač ovládací Panel
Ovládací panel na levé/pravé pilotní box je ve stručné a estetické uspořádání a fungování úhoz je snadné.

Boom a Arm
Vyrovnat se s vysokou zátěží při provozu, design & development tým LONKING přijímá více konzervativní design filozofii, zachovává vyšší bezpečnostní faktor, zaměstnává konečných prvků analýzy, výpočty a optimální návrh na dokončení vývoje konjunktury a paže a vybere vysoká pevnost legovaných konstrukčních ocelí pro výrobu boom a paže.

Kód PIN hřídel
Kód pin hřídel je stěžejní pro připojení pracovního zařízení. LONKING vybere profesionální čepu hřídele dodavatelů a čep hřídele podrobit přísné chyba zjišťování k zajištění kvality. Čep hřídele LONKING rýpadla má tlusté chrome pokovování kabát a vysokou hladinu dokončit. Zvláštní zacházení umožňuje extrémně vysokou odolností proti opotřebení a odolnost proti korozi.

Plechovka
Těla bloku je vyroben z nízkolegovaných a vysokopevnostních materiálů a vnější konstrukce je vyrobena z vysokopevnostní a otěruvzdorné oceli, které tvoří celé zesílené kbelík. Tento bagr poskytuje různé lopaty možnosti různých pracovních požadavků.

Snadná údržba a servis
Návrh a rozložení CDM6365H vzala poskytující pohodlí pro údržbu osoba v úvahu. Většina míst údržby lze přistupovat z přízemí umožňující rychlé a vysokou efektivitu údržby. 3 boční dveře mohou být otevřeny během rutinní kontroly a údržby, a každý bod služby je ve snadném dosahu. Údržbu body jsou zřetelně označeny, snadno ovladatelný. Elektrické prvky jsou centralizovány v poli elektromechanické ovládání v kabině pro usnadnění údržby.

Dlouhé údržba a servisní cyklus
Údržba a servis cyklu CDM6365H byla prodloužena snížit částí kolekce údržba a zlepšit dostupnost.

SpecifikaceCDM6365H
MotorModelCummins6C8.3Jmenovitý výkon197kW (265hp) 1950 ot/minMax. točivý moment1219/1300Vrtání × zdvih114 mm x 135 mmPosunutí8.3 LKomentářZachovat Jmenovitý výkon ve výšce 2300m.Provozní hmotnostShrnutíProvozní hmotnost: 34000 kg provozní hmotnost zahrnuje hmotnost 6470mm standardní boom, 2900mm standardní rameno, 1.6m3 standardní lopaty, 600 mm dráha, mazací olej, chladicí kapaliny, olejová nádrž plná nafty a ostatní standardní konfigurace jednotek.Tlak na půdu68 kPa (Lengthened typ: 70kPa)Fluidní kapacitaPalivová nádrž580 LChladicí systém33 LMotorový olej35 LHoupačka pohonná jednotka7.2 LZařízení na cestách2 X 11 LNádrž hydraulického oleje530 LMechanismus SwingShrnutíVysoký točivý moment motoru píst a disk 2fáze planetární reduktorem. Brzdové uvnitř načítání motoru je uplatňovaná na jaře a uvolněné Hydraulické jednotky.
Samočinné brzdění je k dispozici, když houpačka ovládací páka je v neutrální poloze.Houpačka rychlost9.5 rpm (Lengthened typ: 7,5 ot)Cestování autemShrnutíIntegrovaný píst 2rychlostní motor a reduktorem hydraulický, motorové a hydraulické potrubí jsou uspořádány uvnitř rámečku skladby k zabránění škod způsobených robustní vozovky; Motor je k dispozici vnitřní provozní brzdu a ventil absorpce šoku zajistit hladký běh a zastavit a spolehlivé brzdění.Taveling rychlost3.25 - 5.43 km/hGradeability35°(70%)MaximumTraction298kNPojezdovým mechanismemStandardní stopa boty šířka600 mmCha stopy bot48 (každá strana)Cha z carrierrollers2 (na každé straně)Cha stopa válců8 (na každé straně)Hydraulický systémHlavní čerpadloOboustranný axiální variabilní pístu čerpadlaPilotní čerpadloZubové čerpadlo (integrovaná v hlavní čerpadlo)Max. tok systému2 × 340 L / minMax. tlaková zařízení34.3 MPaMax. pilotní tlak3,9 MPaProvozní vybaveníKaždý stroj akce je pod kontrolou pilotní. Páčku na pravé straně řídí pohyb boom a lopaty, zatímco levá páčka ovládá paže swing strukturu pohybu a horní. Noha pilotní ventil je vybaven páky joysticku ovládání stroje, cestování nebo jde pěšky nebo páky. Cestovní řadící přijímá elektromagnetický spínač ovládání.Elektrický systémSystémové napětí: 24 V baterie: 12 V, 120 A × 2


Dopravní velikost
Následující velikosti blížit vybavení standardní konfigurace.


Postava s & ldquo; * & rdquo; se vztahuje standardní konfiguraci.CDM6365H
Boom délka (mm)58506470 *11000
Délka ramene (mm)26002900 *8500
Dopravní délka [mm]106901128315690
b celkové dopravní Height(mm)372435183325
c sklenice Distance(mm)4030
d ocas Swing Radius(mm)3512
e protiváhu pozemní Clearance(mm)1211
Gauge(mm) trať f2590
g celkový dopravní šířka(mm)3237
h horní konstrukce šířka(mm)3145
jsem standardní stopa boty šířka(mm)600
J Min. pozemní Clearance(mm)500
Kabina Height(mm)3140


Pracovní rozsah
Následující formáty přibližné tothat vybavení standardní konfigurace.


Postava s & ldquo; * & rdquo; se vztahuje standardní konfiguraci.CDM6365H
Boom délka [mm]58506470 *11000
Rameno délka [mm]26002900 *8500
aMax. kopání radius(mm)99111081320143
b Max. kopání depth(mm)6211706915126
c Max. kopání height(mm)94941001816575
d Max. dumpingové height(mm):6417694214218
e Max. kopání poloměr na ground(mm)96941061520038
Max. kbelík breakout force-ISO(kN)21121190,4
Max. paže breakout force-ISO(kN)19717871,3


Standardní vybavení následující položky zařízení jsou součástí standardní vybavení CDM6365H. Kromě toho se změní standardní konfigurace spolu modifikace produktu. Další informace obraťte se na místní LONKING agenta.
70 a alternátoruOdpružení typu nastavitelné sedadlo,
Lampa pracovní plošina (1)Samonavíjecí pás (šířka 2")
Boom pracovní lampy (2)Popelníku a zapalovače
Doplňování paliva čerpadloDržák
Původní motor Cummins/ C systém umožňující rychlé odmrazování
Hřídelové těsnění vzduchový filtr
Předběžné filtrování vzduchuBezpečnostní zámek pákový ovladač
Odlučovač oleje a vodyRádio
Palivový filtrSouboru kapsa
Vlnitý zdi radiátor s čištění prostorKlobouk a kabát hák
High objem palivové nádržeLevé/pravé straně úložiště
Pomocný hydraulický ventil (1)Vnitřní osvětlovací zařízení
Houpačka auto parkovací brzdaDvojitý stereo reproduktor
Boom/ruka držící řídící funkceDvojítá Světlík
ProtizávažíStírač a ostřikovač
Horního povrchu kapotyCAB pozitivní tlak filtrační a ventilační systém
Brána zámku a kryt zámkuZadní okno (řídicí výstup)
Stacionární chladič klimatizaceUniknout kladivo
Obvod paže Re-aktivaceOmyvatelný pogumovaný kobereček
Boom/Arm soutokHasicí přístroj
Rovný putovní hydraulický okruhBarevný grafický displej
Dvojnásobná rychlost cestováníVýběr režimu ekonomické
Přední řemenicí a řemenicí polštářZobrazení data a času
Trailer prsten na základním rámuZobrazení stavu stroje
Řetěz kryt stojanuPracovní hodiny displej, údržba připomenout
Nastavitelná sedadla opěrkyAktuální zobrazení otáček motoru
Antény a postroje (kromě rádio reproduktor)Varovná zpráva


CDM6365H volitelné vybavení volitelné vybavení může být odlišné od tohoto manuálu. Další informace obraťte se na místní LONKING agenta.
PlechovkaOperační konzolePodvozekPomocné Hydraulické jednotky a potrubí
Heavy-Duty rock kbelík 1.8 m³ (pouze pro 5800 mm délka boom a 2600 mm délka paže) volná materiální kbelík 1.8 m³ volná materiální kbelík 2.0 m³ volná materiální kbelík 2,2 m³ velkostroje kbelík 0,5 m³ (pouze za 11000 mm délka boom a 8500 mm délka paže)Pracovní výstražná kontrolka700 mm trojitý grouser botyLámání kladivo potrubí
Střecha kabiny ochrany sítě800 mm trojitý grouser botyKladivo hydraulické zlomu (není k dispozici pro 11000mm délka boom a 8500mm délka paže)
Přední kabiny ochrany sítěStopa gumové blok
Cestování výstražné zařízení
Hot Tags: cdm6365h hydraulický pásový bagr, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nízká cena, nejlepší, produkty
Související produkty
Feedback