Kategorie

Přidat: Vodíku energii průmyslové inkubační základny, místnost 409, Standard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Erika District, provincii Jiangsu Zhenjiang City, Čína

PSČ: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Hydraulické pásové rypadlo CDM6365F

Hydraulické pásové rypadlo CDM6365F

Stavební stroje CDM6365F rysy: CDM6365F nabízí širokou nabídku pracovních zařízení kombinace a různé pracovní prostředí se flexibilně přizpůsobí. Standardní pracovní zařízení: akce agilní, stro

Detailed description

Stavební stroje CDM6365F rysy:

CDM6365F nabízí širokou nabídku pracovních zařízení kombinace a různé pracovní prostředí se flexibilně přizpůsobí.
Standardní pracovní zařízení: akce agilní kopání silné síly. To je široce používán v dolování, výstavby silnic, národní obrany stavba, výstavba, hydropowerengineering atd.
Zkrácené typ pracovní zařízení: Super velký kbelík kapacitu. Completingefficiencyof načítání úloh a výkopy sypkých materiálů.
Prodloužený typ pracovní zařízení: maximální kopání poloměr je více než 20 metrů. Dlouhé vzdálenosti a hloubky pracovního prostoru, aby hloubení kanálů a čištění snadno. Široce používané ve vodě projektu.

Perkins 1206F-E70TTA
1206F je přeplňovaný, vzduch-vzduch účtovány ochladí, 7 litru, 6 válec jednotka schopná produkovat 205 kW (275hp). Jeho vysoká hustota výkonu, v kombinaci s vynikající točivý moment, určená pro splnění EU fáze Ⅳ, EPA Tier 4 Final a MLIT krok 4.
Světové výrobní kapacity a procesy spolu s osvědčenou základní konstrukce motoru zaručují spolehlivost, tichý provoz a mnoho hodin produktivního života.
Přeplňování s inteligentní odpouštěcí zařízení dostupné na všech hodnocení pro rychlou reakci, vysokého výkonu a zvýšení točivého momentu.

Chladicí systém
Paralelní radiátor usnadňuje chladicí efekt lepší a služby.

Údržba a servis
Globální servis motoru umožňuje sdílení globálních zdrojů. To bude zvýšení efektivity služeb, zmírnit obavy zákazníků a zajistí návštěvnost rypadlo.

Specialista řízení motoru
Otáčky motoru umožňuje 10 nastavitelné zařízení přes potenciometr škrticí klapky a dosahuje přesné řízení nad otáčky motoru prostřednictvím ovládání akcelerátoru do DC servo motor. Motor umožňuje volnoběhu/zrychlení funkce auto ke snížení spotřeby paliva. Má funkci dotykové moc vylepšení, dokáže zpracovat vysokou odolnost pracovní podmínky s lehkostí.

Režim ovládání
Přijímá rozvinutý svět pozitivní toku řízení systému aby elektronický řídicí systém, hydraulický systém a motor vždy ve stavu optimální konfiguraci porovnáním přiměřené síly. Automatické přizpůsobení rozložení moci a hydraulický systém může nejen šetřit energii a snížit náklady, ale také výrazně zlepšit pracovní výkonnost.

Funkce
Tento stroj je vybaven funkcí rovné cestování, boom/paže soutok, boom/paže hospodářství, swing, swing anti reverzní a priorit regenerace rukou válce. Každý okruh bez zásahů během složené akce. Kopání, paže a kýbl stejně jako zvedání a houpání boom ve stejnou dobu během provozu; během cestování jsou nezávislé operace levého a pravého motorů.

Pomocný hydraulický ventil
Hlavní ventil je vybaven řadou úsporného ventily k usnadnění instalace dalšího příslušenství, jako je lámání kladivo.

Filtrační systém
Hydraulický okruh je vybaven vysoce kvalitní hydraulické oleje filtrem, který může prodloužit životnost hydraulických prvků.

Rozložení komponent
Zvláštní konstrukce hydraulický systém a umístění komponenty mohou zvýšit účinnost systému stroje. Nádrž hydraulického oleje, hlavní čerpadlo a hlavní ventil jsou uspořádány úzce zkrátit spojovací čáry a následně snížit tření a tlak pokles linky. Chladič je uspořádán po pravé straně za kabinou účinně snížit hluk, horkého vzduchu a výfukových přijatých provozovatelem.

Pilotní systém
Pilotní čerpadlo je nezávislý na hlavní čerpadlo a dodávky ropy do pilotní systém, který zaručují stabilní a nezávislý pilotní řízení a usnadňuje údržbu.

Monitor
Víceúčelová oprávněný barevný monitor umožňuje v reálném čase sledování a zobrazení stroj státu, otáčky motoru, teploty chladicí kapaliny, oleje tlaku a paliva úrovni atd.

Režim řízení spotřeby
3 režimy spotřeby z heavy-duty moci režim (H), úspora energie (S režim) a lehkých moc (L režim) lze přepínat na vůli ke snížení ztrát energie. Kombinace 3 režimy lze snížit spotřebu paliva a lépe splnit různé pracovní podmínky.

Chyba automatického varování
To umožňuje že zobrazení výstražných sdělení auto diagnóza poruchy a zprávu uložit až 99.000 kousky přibližně usnadnit chybu volání a šetření během údržby zařízení. Existují 3 úrovně zobrazení výstražných sdělení podle závažnosti poruchy.

Automatická ochrana proti přehřátí motoru
Ochrana proti přehřátí bude aktivní, je-li teplota chladicí kapaliny překročí 102℃. Pak motor nebude ani vzplanutí, zatímco v systému se sníží otáčky motoru. Pokud je teplota chladicí kapaliny příliš vysoká, operátor by měl vypnout počítač podle potřeby a zjistit příčiny poruchy.

Nedostatku oleje tlak ochrana
Když tlak pod standardní hodnotu oleje, bude uzavřen tlakový spínač oleje, text varování se zobrazí pro 3 s a pak motor zpomalí na nízké volnoběžné otáčky. V takovém případě by měl operátor vypnout počítač, jak je potřebné k ochraně počítače.

Údržba Auto připomenout
Monitor bude se pravidelně zobrazovat operátor výměny motorového oleje, mastnoty a filtrační prvek v nastaveném intervalu pro podporu rutinního provozu.

Hlavní rámec
Rozumné uspořádání robustní hlavní rám optimalizuje využití oceli.

Podvozek
Ve tvaru X podvozek s těžká užitková políčko struktura je vystaven opakované konečných prvků analytické výpočty a posilují celkovou tuhost, pevnost a torzní odolnost. Podvozek je svařen z desky konstrukční oceli nízkolegované s celého procesu kontroly kvality. Kritická svary jsou plně předmětem zjišťování chyb a zátěžových testů k zajištění jakosti produktů.

Stopa
Jsou žebra a pásová kolébky uprostřed trati odkazy. Pomocí m typ těsnění k zajištění mazací účinek pin roll a kód pin Bushe. Prodloužení trati pracovního života efektivně.

Cestovní zařízení
Pohonná jednotka využívá importované motory vysoké kvality a hnacího kola přijímá vysokofrekvenční ohřev celkové zpevnění proces umožňující vynikající otěruvzdorností externí zařízení RIM.

Lenoch polštář
Lenoch polštář s vysoce kvalitní těsnící prvky účinně zaručit vysokotlaké těsnění uvnitř bloku válců; prameny jsou podrobeny zvláštnímu tepelnému zpracování umožňuje vynikající únavové pevnosti.

CAB Shock absorpční systém
Taxi skořápka je nainstalován do platformy prostřednictvím tlumicí materiály sestávající z Silikonový olej a gumy ke zmírnění vibrací, snížit hluk a zaručují komfort obsluhy.

Vnější konstrukce kabiny
Střecha a obě strany kabiny posiluje ocelových trubek ke zvýšení únavové pevnosti a tlumící schopnosti. Padající ochranná konstrukce objektu je přišroubovaná k přední kabiny přímo do odstranila a následně umožní stroj přizpůsobit pracovní podmínky a plnit zadané bezpečnostní požadavky.

Systém Windows
Sklo je držela na kabiny přímo bez rámečku zvětšení zorného pole. Windows umožňují zdarma úprava na otevřít nebo zavřít přední a horní části okna a sklo; Kromě toho přední sklo lze nastavit na střechu nad operátoru.

Otřete přední
Stěrač před kabinou pilíř zvětší zorné pole provozovatele; To umožňuje nepřerušovaný i přerušovaný provoz režimy.

Bezpečné a komfortní kabina
Levý/pravý pilíř typ zesílené cab v souladu s 15012117-2: 2008 a volitelnou kabinou HEJSKOVÉ odpovídá 15010262:1998 k zajištění bezpečnosti obsluhy. 2.7m3 kabiny prostor je operace rypadlo pohodlné. Rozumné uspořádání ovládacích prvků uvnitř kabiny umožňuje snadnou obsluhu.

Vybavení standardní kabinou
V kabině uvnitř zahrnuje zapalovače, popelníku, držák, kabát hák, kumbál a skladování nosiče, které zvyšují komfort obsluhy.

/ C systém
Vysoký výkon a zdravý/c umožňuje cirkulaci vzduchu. Stručné ovládací panel a snadný tisk klíčové operace; Multi-směr A/C výstupu vzduchu umožňující rychlé regulace kabiny vnitřní teploty a rychlé rozmrazování. Režim auto diagnostika poruchy usnadňuje údržbu klimatizací.

Luxusní sídlo
Komfortní odpružení typu sedadla je vybaven hydraulický tlumič; širokého opěradla sedadla umožňuje podporu pasu a křivka profilu umožňuje pohodlné jízdě; Dvojitá skluzavka trati vícecestného vícekrokové nařízení umožňuje různé operátory najít nejlepší postoj; široký pedál prostor umožňuje zdarma tělesná strečink a zbavuje provozovatele od únavy operaci dlouho.

Bezpečnostní zámek pákový ovladač
Bezpečnostní zámek joysticku se nachází na vnější levé loketní box v kabině. Řízení stroje je aktivní pouze v případě, že joystick je na pozice, které mohou zabránit nesprávné operace v efektivním způsobem.

Ovládací páka
Rozumný návrh páku uloží pracovní úsilí, že princip páky; Ergonomický design umožňuje udržovat přirozené držení zápěstí a paže. Mírný pákový tahu zbavuje stupeň únavy a zajišťuje přesné řízení.

Boom a Arm
Vyrovnat se s vysokou zátěží při provozu, design & development tým LONKING přijímá více konzervativní design filozofii, zachovává vyšší bezpečnostní faktor, zaměstnává konečných prvků analýzy, výpočty a optimální návrh na dokončení vývoje konjunktury a paže a vybere vysoká pevnost legovaných konstrukčních ocelí pro výrobu boom a paže.

Kód PIN hřídel
Kód pin hřídel je stěžejní pro připojení pracovního zařízení. LONKING vybere profesionální čepu hřídele dodavatelů a čep hřídele podrobit přísné chyba zjišťování k zajištění kvality. Čep hřídele LONKING rýpadla má tlusté chrome pokovování kabát a vysokou hladinu dokončit. Zvláštní zacházení umožňuje extrémně vysokou odolností proti opotřebení a odolnost proti korozi.

Plechovka
Těla bloku je vyroben z nízkolegovaných a vysokopevnostních materiálů a vnější konstrukce je vyrobena z vysokopevnostní a otěruvzdorné oceli, které tvoří celé zesílené kbelík. Tento bagr poskytuje různé lopaty možnosti různých pracovních požadavků.

Snadná údržba a servis
Návrh a rozložení CDM6365F vzala poskytující pohodlí pro údržbu osoba v úvahu. Většina míst údržby lze přistupovat z přízemí umožňující rychlé a vysokou efektivitu údržby. 3 boční dveře mohou být otevřeny během rutinní kontroly a údržby, a každý bod služby je ve snadném dosahu. Údržbu body jsou zřetelně označeny, snadno ovladatelný. Elektrické prvky jsou centralizovány v poli elektromechanické ovládání v kabině pro usnadnění údržby.

Dlouhé údržba a servisní cyklus
Údržba a servis cyklu CDM6365F byla prodloužena snížit částí kolekce údržba a zlepšit dostupnost.

Specifikace

CDM6365F

Motor

Model

Perkins 1206F-E70TTA

Jmenovitý výkon

205kW (275hp) 1950 ot/min

Max. točivý moment

1257N.m/1400 ot. / min

Vrtání × zdvih

105 mm x 135 mm

Posunutí

7.1 L

Komentář

Zachovat Jmenovitý výkon ve výšce 2300m.

Provozní hmotnost

Shrnutí

Provozní hmotnost: 34000 kg
Provozní hmotnost zahrnuje hmotnost 6470mm standardní boom, 2900mm standardní rameno, 1.6m3 standardní lopaty, 600 mm dráha, mazací olej, chladicí kapaliny, olejová nádrž plná nafty a ostatní standardní konfigurace jednotek.

Tlak na půdu

68 kPa (Lengthened typ: 70 kPa)

Fluidní kapacita

Palivová nádrž

580 L

Chladicí systém

33 L

Motorový olej

35 L

Houpačka pohonná jednotka

7.2 L

Zařízení na cestách

2 X 11 L

Nádrž hydraulického oleje

530 L

Mechanismus Swing

Shrnutí

Vysoký točivý moment motoru píst a disk 2fáze planetární reduktorem. Brzdové uvnitř načítání motoru je uplatňovaná na jaře a uvolněné Hydraulické jednotky. Samočinné brzdění je k dispozici, když houpačka ovládací páka je v neutrální poloze.

Houpačka rychlost

9.5 rpm (Lengthened typ: 7,5 ot)

Cestování autem

Shrnutí

Integrovaný píst 2rychlostní motor a reduktorem hydraulický, motorové a hydraulické potrubí jsou uspořádány uvnitř rámečku skladby k zabránění škod způsobených robustní vozovky; Motor je k dispozici vnitřní provozní brzdu a ventil absorpce šoku zajistit hladký běh a zastavit a spolehlivé brzdění.

Taveling rychlost

3.25 - 5.43 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

298kN

Pojezdovým mechanismem

Standardní stopa boty šířka

600 mm

Ne. stopy bot

48 (každá strana)

Ne. z carrierrollers

2 (na každé straně)

Ne. stopa válců

8 (na každé straně)

Hydraulický systém

Hlavní čerpadlo

Oboustranný axiální variabilní pístu čerpadla

Pilotní čerpadlo

Zubové čerpadlo (integrovaná v hlavní čerpadlo)

Max. tok systému

2 × 340 L / min

Max. tlaková zařízení

34.3 MPa

Max. pilotní tlak

3,9 MPa

Provozní vybavení

Každý stroj akce je pod kontrolou pilotní. Páčku na pravé straně řídí pohyb boom a lopaty, zatímco levá páčka ovládá paže swing strukturu pohybu a horní. Noha pilotní ventil je vybaven páky joysticku ovládání stroje, cestování nebo jde pěšky nebo páky. Cestovní řadící přijímá elektromagnetický spínač ovládání.

Elektrický systém

Systémové napětí: 24 V
Baterie: 12 V, 120 A × 2


Dopravní velikost
Následující velikosti blížit vybavení standardní konfigurace.


Postava s & ldquo; * & rdquo; se vztahuje standardní konfiguraci.

CDM6365F

Boom délka (mm)

5850

6470 *

11000

Délka ramene (mm)

2600

2900

2900 *

8500

Dopravní délka [mm]

10690

10666

11283

15690

b celkové dopravní Height(mm)

3724

3700

3518

3325

c sklenice Distance(mm)

4030

d ocas Swing Radius(mm)

3512

e protiváhu pozemní Clearance(mm)

1211

Gauge(mm) trať f

2590

g celkový dopravní šířka(mm)

3237

h horní konstrukce šířka(mm)

3145

jsem standardní stopa boty šířka(mm)

600

J Min. pozemní Clearance(mm)

500

Kabina Height(mm)

3140


Pracovní rozsah

Následující formáty přibližné tothat vybavení standardní konfigurace

Postava s & ldquo; * & rdquo; se vztahuje standardní konfiguraci.

CDM6365F

Boom délka [mm]

5850

6470 *

11000

Rameno délka [mm]

2600

2900

2900 *

8500

aMax. kopání radius(mm)

9911

10192

10813

20143

b Max. kopání depth(mm)

6211

6511

7069

15126

c Max. kopání height(mm)

9494

9627

10018

16575

d Max. dumpingové height(mm):

6417

6547

6942

14218

e Max. kopání poloměr na ground(mm)

9694

9975

10615

20038

Max. kbelík breakout force-ISO(kN)

211

211

211

90,4

Max. paže breakout force-ISO(kN)

197

178

178

71,3

Standardní vybavení
Následující položky zařízení jsou součástí standardní výbavy CDM6365F. Kromě toho se změní standardní konfigurace spolu modifikace produktu. Další informace obraťte se na místní LONKING agenta.

70 a alternátoru

Odpružení typu nastavitelné sedadlo,

Lampa pracovní plošina (1)

Samonavíjecí pás (šířka 2")

Boom pracovní lampy (2)

Popelníku a zapalovače

Doplňování paliva čerpadlo

Držák

Původní motor Perkins

/ C systém umožňující rychlé odmrazování

Hřídelové těsnění vzduchový filtr

Předběžné filtrování vzduchu

Bezpečnostní zámek pákový ovladač

Odlučovač oleje a vody

Rádio

Palivový filtr

Souboru kapsa

Vlnitý zdi radiátor s čištění prostor

Klobouk a kabát hák

High objem palivové nádrže

Levé/pravé straně úložiště

Pomocný hydraulický ventil (1)

Vnitřní osvětlovací zařízení

Houpačka auto parkovací brzda

Dvojitý stereo reproduktor

Boom/ruka držící řídící funkce

Dvojítá Světlík

Protizávaží

Stírač a ostřikovač

Horního povrchu kapoty

CAB pozitivní tlak filtrační a ventilační systém

Brána zámku a kryt zámku

Zadní okno (řídicí výstup)

Stacionární chladič klimatizace

Uniknout kladivo

Obvod paže Re-aktivace

Omyvatelný pogumovaný kobereček

Boom/Arm soutok

Hasicí přístroj

Rovný putovní hydraulický okruh

Barevný grafický displej

Dvojnásobná rychlost cestování

Výběr režimu ekonomické

Přední řemenicí a řemenicí polštář

Zobrazení data a času

Trailer prsten na základním rámu

Zobrazení stavu stroje

Řetěz kryt stojanu

Pracovní hodiny displej, údržba připomenout

Nastavitelná sedadla opěrky

Aktuální zobrazení otáček motoru

Antény a postroje (kromě rádio reproduktor)

Varovná zpráva


CDM6365FOptional zařízení
Volitelné vybavení může být odlišné od tohoto manuálu. Další informace obraťte se na místní LONKING agenta.

Plechovka

Operační konzole

Podvozek

Pomocné Hydraulické jednotky a potrubí

Heavy-Duty rock kbelík 1.8 m³ (pouze pro 5800 mm délka boom a 2600 mm délka paže)
Uvolněný materiál kbelík 1.8 m³
Uvolněný materiál kbelík 2.0 m³
Volná materiální kbelík 2.2 m³
Uvolněný materiál kbelík 0,5 m³ (pouze za 11000 mm délka boom a 8500 mm délka paže)

Pracovní výstražná kontrolka

Třílůžkový pokoj 700mm
grouser boty

Lámání kladivo potrubí

Střecha kabiny ochrany sítě

Třílůžkový pokoj 800mm
grouser boty

Kladivo hydraulické zlomu (není k dispozici pro 11000mm délka boom a 8500mm délka paže)

Přední kabiny ochrany sítě

Stopa gumové blok

Cestování výstražné zařízení

Hot Tags: cdm6365f hydraulický pásový bagr, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nízká cena, nejlepší, produkty
Související produkty
Feedback