Kategorie

Přidat: Vodíku energii průmyslové inkubační základny, místnost 409, Standard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Erika District, provincii Jiangsu Zhenjiang City, Čína

PSČ: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


CDM6065 Hydraulické pásové rypadlo

CDM6065 Hydraulické pásové rypadlo

Stavební stroje CDM6065 rysy: CDM6065 je vybaven nízkou hlučností, nízkými emisemi, malé rozměry a motor Yanmar silné energie. Je také vybaven novým typem nezávislého toku distribuci lidské krve

Detailed description

Stavební stroje CDM6065 rysy:

CDM6065 je vybaven nízkou hlučností, nízkými emisemi, malé rozměry a motor Yanmar silné energie. Je také vybaven novým typem nezávislého toku distribuce hydraulického systému (LUDV) nesouvisí s tlaku zatížení. Stroj vlastní charakteristiky úspor energie, plně funkční, dobrá stabilita, vysoká produktivita, prostornou a pohodlnou kabinu atd.
CDM6065 se široce používá pro městské inženýrství, zahradní projekt, zavlažování a vodní stavby ochrana životního prostředí atd.

Série motor Yanmar TNV
Původní motor Yanmar Japonsko dovezené čtyři válec, čtyřtaktní, vodou chlazený, přímé vstřikování. Je to silné a úsporné. Pomocí jedinečné technologie CAE Yanmar, Velká šála a nový druh ventilátoru, účinně snižuje hluk a vibrace stroje. A volitelně s motorem podle Euro ⅢA emisní normy.

Systém filtrování
Vysoká účinnost duální vzduchový filtr zajišťuje kvalitní sání motoru. Kromě toho předfiltr vzduchu mohou provádět hrubou filtraci přes přívod vzduchu pro provoz za špatné ovzduší kvalita pracovních podmínek a prodloužit interval údržby vzduchový filtr. Olej voda oddělovač a precizní palivový filtr filtruje palivo mnohokrát zajistit kvalitu paliva do motoru.

Chladicí systém
Paralelní chladič chlazení usnadňuje lépe chladí a údržby.

Údržba a servis
Snadná údržba přímého vstřikování motoru snižuje náklady na údržbu. To bude zmírnit zákazníky strachu o službě a zajistí návštěvnost rypadlo.

Režim ovládání
Nová LUDV moc vyvážený systém a systém distribuce toku nezávisle načítání tlak je schopen přesné řízení akce každé skupiny ventil jádro několika ventilu a distribuovat výkon motoru jako největší podíl podle potřeb systému s cílem realizovat nejlepší zápas pod různými pracovních podmínek nebo pracovní zatížení a výsledkem je největší efektivity provozu , stejně jako zlepšit rypadlo provozní stabilitu a spolehlivost.

Funkce
Jemné řízení otáček (v pohybu začne & operace).
Regulaci průtoku a tlaku ve stejnou dobu.
Efektivní řízení otáček (je-li spojená s jinými návrhy).
Vynikající zrychlení a zpomalení výkonu.
Paže regeneraci okruh, na podporu těžební rychlost.

Pomocný hydraulický ventil
Hlavní ventil je vybaven řadou úsporného ventily k usnadnění instalace dalšího příslušenství, jako je lámání kladivo.

Systém filtrování
Hydraulický okruh je vybaven vysoce kvalitní hydraulické oleje filtrem, který může prodloužit životnost hydraulických prvků.

Rozložení komponent
Zvláštní konstrukce hydraulický systém a umístění komponenty mohou zvýšit účinnost systému stroje. Součásti jsou uspořádány úzce zkrátit propojovací potrubí a následně snížit potrubí tření a tlaku.

Monitor
Velký LCD displej poskytuje pohodlné vizuální operace rozhraní, stroje, pracovní stav a provoz parametrů, jako je motor, rotační rychlost, teplota chladicí kapaliny, tlak oleje v motoru, hladina paliva, v reálném čase a historických chyb jsou zobrazeny intuitivně.

Chyba automatického varování
Upozornění selhání počítače prostřednictvím zvuku, světla a text a automatického poplachu.

Hlavní rámec
Rozumné uspořádání robustní horní rám optimalizuje využití oceli.

Podvozek
Ve tvaru X podvozek s těžká užitková políčko struktura je vystaven opakované analýzy a výpočty, zvýšit celkovou tuhost, pevnost a krutem odpor. Podvozek je svařen z desky konstrukční oceli nízkolegované s celého procesu kontroly kvality. Kritické svařování švů jsou plně předmětem zjišťování chyb a zátěžový test zajistit jakost a trvanlivost.

Stopa
Jsou zesílené žebra a pásová kolébky uprostřed trati odkazy. Pomocí M-typ těsnění k zajištění mazací účinek pin a kód pin apartmá. Prodloužení trati pracovního života efektivně.

Cestovní zařízení
Pohonná jednotka využívá importované motory vysoce kvalitní, a hnací převodový mechanismus prsten přijímá vysokofrekvenční ohřev celkové zpevnění proces umožňující vynikající otěruvzdorností externí zařízení RIM.

Lenoch polštář
Lenoch polštář s vysoce kvalitní těsnící prvky účinně zaručuje vysokotlaké těsnění uvnitř bloku válců, napínací pružiny jsou podrobeny zvláštnímu tepelnému zpracování umožňuje vynikající únavové pevnosti.

CAB Shock absorpční systém
Taxi skořápka je nainstalován do platformy prostřednictvím tlumicí materiály sestávající z Silikonový olej a gumy ke zmírnění vibrací, snížit hluk a zaručují komfort obsluhy.

Systém Windows
Sklo se držela na chatu přímo bez rámečku zvětšení zorného pole. Windows umožňují zdarma úprava na otevřít nebo zavřít přední a horní části okna a sklo, navíc přední sklo lze nastavit na střechu nad operátoru.

Přední stěrače
Stěrač před kabinou pilíř zvětší zorné pole obsluhy, umožňuje nepřerušovaný i přerušovaný operačních režimů.

Bezpečné a komfortní kabina
Prostorné a multifunkční kabina navržena podle ergonomie zvyšuje pohodlí operátora. Rozumné uspořádání ovládacích prvků uvnitř kabiny umožňuje snadnou obsluhu.

Vybavení standardní kabiny
V kabině uvnitř zahrnuje zapalovače, popelník, držák, Regály skladové, kabát hák, útěk kladivo a hasicí přístroj.

/ C systém
Vysoký výkon a zdravý/c umožňuje cirkulaci vzduchu. Stručné ovládací panel a snadný tisk klíčové operace, multi-směr A/C výstupu vzduchu umožňující rychlé regulace kabiny vnitřní teploty a rychlé rozmrazování.

Luxusní sídlo
Komfortní odpružení sedadla s hydraulickým tlumičem, širokého opěradla sedadla umožňuje podporu pasu a křivka profilu umožňuje pohodlné jízdy, dvojitými kluznými trati vícecestného vícekrokové nařízení umožňuje různé operátory najít nejlepší postoj, široký pedál prostor umožňuje zdarma tělesná strečink a zbavuje provozovatele od únavy operaci dlouho.

Bezpečnostní zámek pákový ovladač
Bezpečnostní zámek pákového ovladače se nachází vně pole levé loketní opěrkou v kabině. Řízení stroje je aktivní pouze v případě, že joystick je na pozice, které mohou zabránit nesprávné operace v efektivním způsobem.

Ovládací páka
Rozumný návrh páku uloží pracovní úsilí, že princip páky, Ergonomický design umožňuje udržovat přirozené držení zápěstí a paže. Mírný pákový tahu zbavuje stupeň únavy a zajišťuje přesné řízení.

Přepínač ovládací Panel
Ovládací panel na levé/pravé pilotní box je ve stručné a estetické uspořádání a fungování úhoz je snadné.

Boom a Arm
Vyrovnat se s velkou zátěží při provozu, design & development tým LONKING přijímá mnoho myšlenek nejmodernějšího designu, zachovává vyšší bezpečnostní faktor, zaměstnává opakovaných analýz, výpočtů a optimální návrh na dokončení vývoje konjunktury a paže a vybere vysoká pevnost legovaných konstrukčních ocelí pro výrobu boom a paže.

Kód PIN hřídel
Kód pin hřídel je stěžejní pro připojení pracovního zařízení. LONKING vybere profesionální čepu hřídele dodavatelů a čep hřídele podrobit přísné chyba zjišťování k zajištění kvality. Čep hřídele LONKING rýpadla má tlusté chrome pokovování kabát a vysokou hladinu dokončit. Zvláštní zacházení umožňuje extrémně vysokou odolností proti opotřebení a odolnost proti korozi.

Plechovka
Těla bloku je vyroben z nízkolegovaných a vysokopevnostních materiálů a vnější konstrukce je vyrobena z vysokopevnostní a otěruvzdorné oceli, které tvoří celé zesílené kbelík. Standardní lopaty s plochou podlahou, který je chválen uživatelů je vhodnější pro vyrovnání podmínek. Tento bagr poskytuje různé lopaty možnosti různých pracovních požadavků.

Snadná údržba a servis
Návrh a rozložení CDM6065 za zajištění pohodlí pro personál údržby. Většina míst údržby lze přistupovat z přízemí umožňující rychlé a vysokou efektivitu údržby. Údržbu body jsou zřetelně označeny, snadno ovladatelný. Elektrické prvky jsou v blízkosti vnější stroje pro usnadnění údržby.

Dlouhé údržba a servisní cyklus
Údržba a servis cyklu CDM6065 byla prodloužena snížit částí kolekce údržba a zlepšit dostupnost.


Specifikace

CDM6065

Motor

Model

Yanmar 4TNV94L-PLK

Yanmar 4TNV98-ZSLK

Jmenovitý výkon

43.3 kW(58.8 hp) 2400 rpm

46,3 kW(58.6 hp) 2200 ot/min

Vrtání × zdvih

94 x 110 mm

98 mm x 110 mm

Posunutí

3.054 L

3.319 L

Min. spotřeba paliva

220 g/kw.h

Provozní hmotnost

Shrnutí

Provozní hmotnost: 6050 kg provozní hmotnost zahrnuje hmotnost 3000mm standardní boomu, 1550mm standardní ruku,
0.25m3 standardní lopaty, 400mm track boty, mazací olej, chladicí kapaliny, olejová nádrž plná nafty a ostatní standardní konfiguraci jednotky.

Tlak na půdu

32 kPa

Fluidní kapacita

Palivová nádrž

134 L

95 L

Chladicí systém

15 L

Motorový olej

10.5 L

Houpačka pohonná jednotka

1.2 L

Zařízení na cestách

2 × 1 L

Nádrž hydraulického oleje

115 L

Swing motor

Shrnutí

Píst typ (s pojistným ventilem a uzavřený typ brzdy)

Houpačka rychlost

11 ot/min

Cestovní motor

Shrnutí

Píst typ (s pojistným ventilem a uzavřený typ brzdy)

Taveling rychlost

2.5-5.0 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

58,3 kN

Pojezdovým mechanismem

Standardní stopa boty šířka

400 mm

Ne. stopa boty

39 (každá strana)

Cha z carrierrollers

1 (na každé straně)

Cha stopa válců

5 (každá strana)

Hydraulický systém

Hlavní čerpadlo

Axiální variabilní pístu čerpadla

Max. tok systému

146 L/min

156.2 L/min

Max. tlaková zařízení

24,5 MPa

Max. pilotní tlak

3.7 MPa

Provozní vybavení

Každý stroj akce je pod kontrolou pilotní.
Páčku na pravé straně kontroluje pohyb boom a lopaty při ovládání levé páky
pohyb paže a horní konstrukce houpačka. Noha pilotní ventil je vybaven páky joysticku
ovládat stroj, cestování nebo jde pěšky nebo páky. Cestovní řadící přijímá elektromagnetický spínač ovládání.

Elektrický systém

Systémové napětí: 24 V baterie: 12 V, 85 A


Dopravní velikost
Následující velikosti blížit vybavení standardní konfigurace.

Boom délka (mm)3000
Délka ramene (mm)1550
Dopravní délka (mm)5850
b celková dopravní výška (mm)2618
c vzdálenost západek (mm)1900
d poloměr otočnou ocas (mm)1705
e protiváhu světlá výška (mm)703
f rozchod koleje (mm)1600
g celkovou přepravní šířka (mm)2000
h horní struktury šířka (mm)1940
Standardní sledování bota šířka (mm)400
j světlá výška min (mm)323
Výška kabiny (mm)2618


Pracovní rozsah
Následující formáty přibližné tothat vybavení standardní konfigurace.

Boom délka (mm)3000
Délka ramene (mm)1550
Max. kopání poloměr (mm)6096
B Max. Rýpací hloubka (mm)3762
C Max. kopání výška (mm)5965
D Max. výklopná výška (mm)4135
E Max. kopání poloměr terénu (mm)5953
Max. kbelík breakout vynutit ISO (kN)44,8
Max. paže breakout vynutit ISO (kN)31.4


Standardní vybavení
Následující položky zařízení jsou součástí standardní výbavy. Kromě toho se změní standardní konfigurace spolu modifikace produktu. Další informace obraťte se na místního zástupce.

AlternátorOdpružení typu nastavitelné sedadlo
Lampa pracovní plošina (2)Samonavíjecí pás
Boom pracovní lampa (1)Popelníku a zapalovače
Voda důkaz elektrické konektoryDržák
Původní motor Yanmar/ C systém s rychlé rozmrazování
Hřídelové těsnění vzduchový filtrDvě další pedály lze nainstalovat
Předběžné filtrování vzduchuBezpečnostní zámek pákový ovladač
Odlučovač oleje a vodyRádio
Palivový filtrSouboru kapsa
Vlnitý zdi radiátor s čištění prostorKlobouk a kabát hák
High objem palivové nádržeSkladovací stojan
Pomocný hydraulický ventil (1)Vnitřní osvětlovací zařízení
Houpačka auto parkovací brzdaDvojitý stereo reproduktor
Boom/Armholding řídící funkceDvojítá Světlík
ProtizávažíStírač a ostřikovač
Brána zámku a kryt zámkuZadní okno (řídicí výstup)
Stacionární chladič klimatizaceUniknout kladivo
Obvod paže Re-aktivaceOmyvatelný pogumovaný kobereček
Dvojnásobná rychlost cestováníHasicí přístroj
Přední řemenicí a řemenicí polštářGrafický monitor
VolantemZobrazení data a času
Centrálním švihové konektorZobrazení stavu stroje
Stopa strážPracovní hodiny displej
Nastavitelná sedadla opěrkyAktuální zobrazení otáček motoru
Antény a postroje (kromě rádio reproduktor)Varovná zpráva


Volitelná zařízení
Volitelné vybavení může být odlišné od tohoto manuálu. Další informace obraťte se na místního zástupce.

PlechovkaOperační konzolePodvozekPomocné Hydraulické jednotky a potrubí
Úzká plechovka 0,1 m³ obecné kbelík 0,2 m³ obecné kbelík 0,23 m³ volné materialbucket 0,31 m³Pracovní výstražná kontrolka500 mm trojitý grouser botyLámání kladivo potrubí
600 mm trojitý grouser botyKladivo hydraulické zlomu
Stopa gumové blok
Cestování výstražné zařízení

Hot Tags: cdm6065 hydraulický pásový bagr, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nízká cena, nejlepší, produkty
Související produkty
Feedback