Kategorie

Přidat: Vodíku energii průmyslové inkubační základny, místnost 409, Standard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Erika District, provincii Jiangsu Zhenjiang City, Čína

PSČ: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


ARC300E studené-asfaltové recyklace

ARC300E studené-asfaltové recyklace

ARC300E studené mix asfaltu recyklaci EquipmentNameUnitParameterNameUnitParameterProduction Capacityt/h300Emulsified asfalt měření Accuracy%±1PowerkW187.5Feeding Heightm3.6Main Motor PowerkW2 × 45Discharging H

Detailed description

ARC300E studené-asfaltové recyklační zařízení

Jméno Jednotka Parametr Jméno Jednotka Parametr
Výrobní kapacitat/h300Emulgované asfalt, přesnost měření%±1
NapájeníkW187.5Krmení výškam3.6
Výkon hlavního motorukW2 × 45Vybíjení výškam3.5
Agregovat, přesnost měření%±2Celková kapacita přihrádkym310/只 × 4
Přesnost měření prášek%±1Kapacita přihrádky prášektVolitelné 40、50、80
Přesnost měření vody%±1Režim ovládání

Ovládání, automatické a manuální provoz počítače, tisk formuláře sestavy, klimatizace řídící místnosti

• Modulární design a pokud je montáž a převádění pohodlné a rychlé, a zákazníci mohou provádět různé kompletace dle jejich požadavků.
• Hlavní rámec přijímá obdélníkové trubky design a barva ocelová deska těsnění, přiměřené struktury a efektní vzhled.
• Vynikající poměr výkonu a míchání. Přijmout dvojí vodorovný hřídel donutila Míchací stroje specializované pro recyklovaného materiálu. Jedinečný nůž uspořádání zajistíte že recyklovaného materiálu a emulgované asfalt jsou dobře rozmíchat. Přijmout intension vysoce, vysoce kapacita, oděru bez míchání válec. Vysoké podpatky odolávání nichrom fréza a multi-řezačky míšení rychlé a důkladné promíchání a dosáhnout optimální směšovací účinek.
• Celkové hmotnosti přijímá double-carrier válec Vážení, stabilní měření, malé kolísání a vysoká přesnost.
• Prášek Vážení přijímá spirálními rovnováhu. První měření přijímá zvláštní ABFC krmení stroj, který může dodat i Celkový tok, ujistěte se, lineární krmení vztah vyžaduje zpětné kontroly.
• Zpětná vazba řízení on-line. Prvotřídní objemu měření přijímá frekvenci kontroly motoru tempomat, a druhé třídy vážicí měření přijme pás rovnováhu nebo spirála rovnováhu. Vážicí signál je zaslána Vážení metrů k ovládání frekvenčním měničem přímo k úpravě objem krmení, vážení sledování a poskytující vynikající přesnost měření.
• Vážení metr řízení přijala Vážení m + PLC průmyslové řídicí jednotky pro řízení, operace lze provést ručně i automaticky, snadnou obsluhu a spolehlivou práci. Podíl složek lze nastavit a je snadno upravit. Stroj je vybaven bezpečnostní alarm a nouzové zastavení systému.

Hot Tags: arc300e studené mix asfaltu, recyklace, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nízká cena, nejlepší, výrobky
Související produkty
Feedback