Kategorie

Přidat: Vodíku energii průmyslové inkubační základny, místnost 409, Standard budovy, 1# Dangui Road, South Zhihui Avenue, Erika District, provincii Jiangsu Zhenjiang City, Čína

PSČ: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Fax: + 86-511-80873089

Mob: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Steel most

Úspěch Bailey bridge byl kvůli jednoduchosti výroby a montáže jeho modulárních komponentů, v kombinaci s schopnost postavit a nasazení

Detailed description

Úspěch Bailey bridge byl kvůli jednoduchosti výroby a montáže jeho modulárních komponentů, v kombinaci s schopnost postavit a zavedení oddílů s minimem pomoci z těžkých zařízení. Většina, ne-li všechny nutná předchozí návrhy pro vojenské mosty jeřáby předmontované most a snížit ji na místo. Bailey části byly vyrobeny ze standardních ocelových slitin a byli natolik jednoduché, že díly vyráběné v mnoha různých továren by mohla být zcela zaměnitelné. Každá jednotlivá část by mohla provést malým počtem mužů, umožňující armádní ženisté pohybovat mnohem snadněji a rychleji než dříve, při přípravě cestu pro vojáky a materiál postupující za nimi. Konečně Modulární konstrukce mohou inženýři stavět každý most se tak dlouho a tak silný, podle potřeby, zdvojnásobení nebo ztrojnásobení se podpůrná boční panely, nebo na úsecích se jedná.

Základní most se skládá ze tří hlavních částí. Most je síla poskytuje panely na stranách. Panely jsou 10noha dlouhý (3,0 m), 5noha vysoké (1,5 m), cross vyztužená obdélníky, že každý váží 570 liber (260 kg) a může být zrušena šest mužů. Panel byl postaven ze svařované oceli. Horní a dolní akord každého panelu měl zámkové mužského a ženského oka, že inženýři vsadit panelu spojovacími piny.

Patro mostu je tvořen řadou fiálami 19 metrů širokého (5,8 m), které běží přes most, s podélnými 10noha dlouhý (3,0 m), mezi nimi na dně, které tvoří čtverec. Fiálami spočívají na nižší akord panelů a svorky drží je pohromadě. Podélnými jsou umístěny na dokončené strukturální rámec, a dřevo prkna byla umístěna podélnými poskytovat jedná. Pérového šroub prkna podélnými. Později ve válce Dřevěná prkna byla pokryta ocelové desky, které byly odolnější vůči poškození tanku stopy.

Každá jednotka vyrobena tímto způsobem vytvoří jeden 10noha dlouhý (3,0 m) části mostu, Kettle 12 metrů širokého (3,7 m). Po dokončení jedné sekce obvykle tlačí dopředu přes válečky na předmostí, a další sekce postaven za ním. Oba jsou pak spojeny čepy bušil do otvorů v rozích panelů.

Pro větší pevnost několika panelů (a fiálami) lze přišroubovat na obou stranách mostu, až tři. Dalším řešením je zásobník panely svisle. Tři panely napříč a dva vysoké Bailey Bridge může podporovat tanky po rozpětí 200 nohy (61 m). Výstavbu chodníků může být instalován na vnější straně panelů, boční panely tvoří účinnou bariéru mezi nohy a provoz vozidel a dávají přednost chodcům bezpečné použití most.

Užitečnou funkcí Bailey bridge je jeho schopnost být spuštěn z jedné strany propast. V tomto systému, kdy přední část mostu je pod úhlem s klíny do "spouštějící nos" a většina z mostu je vlevo bez Kettle a pruhy. Most je umístěn na válcích a jednoduše tlačí přes propast, použití síly nebo náklaďák nebo pásové vozidlo, na kterém místě váleček je odstraněn (s pomocí konektorů) a pruhy a Kettle nainstalován, další panely a fiálami, které by mohlo být zapotřebí.

Během druhé světové války byly provedeny Bailey bridge části společnosti s malou předchozí zkušenost tohoto druhu techniky. Části byly jednoduché, museli být přesně vyrobené, kdyby byly vhodné vzájemně správně, tak se tedy shromáždili do testovací most u výrobce zajistit z toho. To provádět efektivně, nově vyrobené díly by neustále doplňují testovací most, zatímco ve stejné době byl nepřetržitě demontován vzdálenějším konci testu mostu a dílů do konečných uživatelů.


Bailey bridge

Bailey bridge přes řeku Meurthe, Francie

Předchůdce

Příhradový most

Související

Callender-Hamilton most

Potomek

Mabey logistickou podporu most, střední trámový most

Nese

Chodci, silničních vozidel, železničních vozidel

Rozsahem

Krátká

Materiál

Dřevo, ocel

Pohyblivé

Ne

Úsilí designu

Nízká

Skruži požadované

Žádný

Bailey bridge inOntario, Kanada

Bailey most přes bílý Nil, Juba, Jižní Súdán

Bailey most přes Wadi el Kuf, Libye,
s mostem oddíly používané pro konstrukci podpěry

Callender-Hamilton most, 4. Walton most


Moderní Bailey mosty

Bailey mosty jsou běžně používané po celém světě v 21.století. Příklady některých výjimečných:

1. nejdelší most Bailey byl uveden do provozu v říjnu 1975. Tento 788 metrů (2585), dva lane most přes řeku Derwent v Hobart, Austrálie. Byla otevřena roku po katastrofě Tasman most zničil přes jediný řeku a účinně dělí město na dvě části. Bailey bridge byl používán až do 8. října 1977 byla ukončena rekonstrukce mostu Tasman.

2.A Bailey most mezi Suru řeky a řeky Dras v Ladaku, Indie je nejvyšší most na světě v nadmořské výšce 5,602 m (18,379 ft) nad hladinou moře. Byl postaven v roce 1982 v indické armádě. [15]

3. v polovině 1950 auto závodní okruh Lime Rock Park ve městě Lakeville, Connecticut koupila válečných přebytků Bailey Bridge, aby vozidla mohla vstoupit výstupu infield a v části trati zatímco závody probíhaly. Most v nepřetržité službě od a byl přemístil do nové, zvýšené pilíře na jaře roku 2008. Trať se domnívá, že to může být jediný zbývající WWII-éra Bailey Bridge v pravidelné denní veřejné služby v USA

4. je Under-Construction lávka na Jawaharlal Nehru Stadium (Tábor), jeden z hlavních dějišť pro hry Commonwealthu 2010, zhroutilo několik týdnů před slavnostní zahájení, zraňování 27 lidí. Dillí vláda požádala indické armády postavit pontonový most, který jej nahradí. 3 inženýr pluku indické armádní sbor inženýrů odvedenou práci za čtyři dny plochý a za zlomek původní ceny.

5. medley most (Oxford, Anglie) je pontonový most, který byl postaven v roce 1946 a pokrývá stojaté vody řeky Temže v přístavu louce a je stále používán dnes (2014)


Hot Tags: oceli most, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, nízká cena, nejlepší, produkty
Související produkty
Feedback